Her finner du en oversikt over hvem som er med i hvilke komitéer. Siden er under oppdatering!

Banekomité

Leder - Anders Myhre Harto mobil: 909 23 282
andersharto@hotmail.com

Stein Sunde mobil: 917 32 935
stesund@online.no

Kristin Anchersen mobil: 95851310
kancher@online.no

Magne Fjeldstad telefon: 472 61 865
magnejosteinfj@msn.com

Anders Lien mobil: 951 95 947
anderslien89@gmail.com

Per Svendsen mobil: 46 94 99 82
greenkeepers@bmgk.no

Andre Jåtog mobil: 91372243
andre@bmgk.no

Charlie Westrup mobil: 415 51 536
charlie.westrup@rud.vgs.no

Fredrik Horn Eriksen mobil: 992 19 879
fredrik@horneriksen.no  

Damekomité

Leder for damegruppen og ettermiddagskontakt:
Kristin Anchersen mobil: 95851310
kancher@online.no

Kontakter for formiddagsserien:
Berit Gamnes mobil: 951 81 801 
berit.gamnes@gmail.com
           
Catarina Haugen mobil: 909 82 942 
chaugen53@gmail.com

Bente Grobstok mobil: 977 94 988
bente.grobstok@gmail.com

Pernille Holst Argel mobil: 917 05 026 
phargel@gmail.com
              
Kontakter for ettermiddagsserien:
Tove Røren Andersen mobil: 480 52 441 
toverandersen@gmail.com

Angela Watts mobil: 926 45 053
angela.watts@online.no

May-Liss Nilsen mobil: 934 40 125 
may-liss@interconnect.no
 

Disiplinærkomité

Leder - Inger Lise Thronsen mobil: 909 39 505
i-l.thronsen@getmail.no

Odvar Waaler mobil: 908 43 788
odvar.waaler@nettbuss.no

Dugnadskomité

Leder - Per Christian Lie mobil: 922 61 838
perlie@broadpark.no

Knut Foldvik mobil: 082 82 500
knut@mesterverk.no

Fredrik Horn Eriksen mobil: 992 19 879
fredrik@horneriksen.no  

Anders Myhre Harto mobil: 909 23 282
andersharto@hotmail.com

Trond Wilhelmsen mobil: 928 29 751
trwil@online.no

Thor Thronsen mobil: 909 39 505
thor.thronsen@getmail.no

Geir Andersen mobil: 915 79 211
geir.andersen@vianova.no

Kristin Anchersen mobil: 95851310
kancher@online.no

Administrasjon:
Andre Jåtog mobil: 95 72 54 53
andre@bmgk.no

Greenkeepers:
Per Svendsen mobil: 469 49 982
greenkeepers@bmgk.no

HCPKomité

Leder - Stein Sunde mobil: 917 32 935
stesund@online.no

Reidar Roen mobil: 417 68 701
reidar.roen@me.com

Hederskomité

Leder - Petter Th. Bagstevold mobil: 907 91 547
petter.bagstevold@gmail.com

Andre Jåtog mobil: 95 72 54 53
andre@bmgk.no

Henning Molander Ott mobil: 950 85 802
henot@online.no

Herrekomité

Leder - Geir Andersen mobil: 915 79 211
geir.andersen.123@gmail.com

Reidar Roen mobil: 417 68 701
reidar.roen@me.com

Terje Andersen mobil: 970 79 440
simalinv@gmail.com

Anders Lien mobil: 951 95 947
anderslien@gmail.com

Junior/elitekomité

Leder – Knut Foldvik mobil: 982 81 500‬
knut@mesterverk.no

Dugnadsansvarlig - Lasse Hermansen mobil: 936 61 929
lassehermansen@hotmail.com

Team Bærum Jenter og Team Bærum Gutter
Vibeke Rosén-Nordli mobil: 472 90 206
vrnordli@online.no

Foreldrekontakt Team Bærum  Jenter
Hilde Skomakerstuen mobil: 907 30 549
hilde.skomakerstuen@echas.no

Foreldrekontakt Team Bærum Gutter
Bjørn Sandvik mobil: 46424303
bjorn.harald.sandvik@gmail.com

Coach
Charlie Westrup mobil: 415 51 536
charlie.westrup@rud.vgs.no

Trollgolf
Kjersti Tubaas mobil: 924 42 884
e-mail: kjer-tu@online.no

Kontrollkomité

Leder - Terje Sørensen mobil: 911 37 730
tesoer3@online.no

Eli Lie mobil: 412 04 363
eli.lie8@gmail.com

Nils Petter Argel mobil: 922 93 653
npargel@frisurf.no

Vara - Svein Erik Tegnér mobil: 916 02 563
sveinerik.tegner@gmail.com

Senior Herrekomité

Leder - Trond Wilhelmsen mobil: 928 29 751
trwil@online.no

Magne Fjeldstad mobil: 472 61 865
magnejosteinfj@msn.com

Svein Erik Tegnér mobil: 916 02 563
sveinerik.tegner@gmail.com

Arne Nossum mobil: 913 39 928
anossu@online.no

Senior Mixkomité

Leder - Thor Thronsen mobil: 909 39 505
thor.thronsen@getmail.no

Karen Sørdalen mobil: 934 18 948
karensordalen@hotmail.com

Miklos Degré mobil: 905 32 892
miklos.degre@medisin.uio.no

Terje Sørensen mobil: 911 37 730
tesoer3@online.no

NSGKlubbkontakt

Lawrence Keeler mobil: 480 04 930
lkmicoud@online.no

Turneringskomité

Leder - Fredrik Horn Eriksen mobil: 992 19 879
fredrik@horneriksen.no  

Niels Otto Bergseng mobil: 995 67 379
niels.otto@bergseng.no 

Erik Pfister mobil: 959 852 96
erik.pfister@onninen.com 

Anders Myhre Harto mobil: 909 23 282
andersharto@hotmail.com 

Ronny Hauge mobil:  97079440
ronny.hauge@baerum.kommune.no 

Nils Jørgen Kittilsen mobil: 901 79 939
nils@bmgk.no 

Valgkomité

Leder - Hilde Oftedal mobil: 419 00 009
hildeoftedal@gmail.com

Christian Lorck mobil: 415 15 501
clorc@online.no

Grethe Kristensen Nysveen mobil: 917 96 178
Grethe.Kristensen@egmont.com

Jostein Trulsrud mobil
jostein@bmgk.no  920 38 533