Her er oversikt over medlemmene i turneringskomitéen 2018.

Nils Jørgen Kittilsen nils@bmgk.no 901 79 939
Niels Otto Bergseng niels.otto@bergseng.no 995 67 379
Erik Pfister erik.pfister@onninen.com 959 852 96
Anders Myhre Harto andersharto@hotmail.com 909 23 282
Knut A Schiager knut@bmgk.no 908 56 501
Ronny Hauge ronny.hauge@baerum.kommune.no 97079440
Fredrik Horn Eriksen fredrik@horneriksen.no 992 19 879
Fredrik de Sousa fredrik@bmgk.no  417 54 341

For spørsmål i forbindelse med turneinger for sesongen, ta kontakt med en av oss.